Promocje kredytowe

Informacja

Logo informacjaSpecjalnie dla Was przeszukujemy strony największych banków pod kątem nowych promocji umożliwiających zaciągnięcie pożyczki gotówkowej na lepszych warunkach niż te ze standardowej oferty. Informacje są krótkie, tak aby możliwe było szybkie ocenienie atrakcyjności danej oferty. Tam gdzie bank posiada kalkulator, obliczamy o ile więcej będzie trzeba oddać po roku za każdy pożyczony 1000zł. Pamiętajcie również, że koszt pożyczki bank uzależnia od wiarygodności kredytowej klienta.

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 16:27
 
Alior Bank - gwarancja najniższej raty

Logo Alior BankAlior Bank w swojej ofercie kredytu gotówkowego gwarantuje klientom, że jeśli przyniosą z innego banku lepszą ofertę z ubezpieczeniem (na formularzu informacyjnym wypełnionym zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim) on zaproponuje niższą ratę dla identycznego okresu spłaty. Hmm... samo ciśnie się na myśli, że pewnie mają najtańszy kredyt. Ale czy aby na pewno, może bank chce żeby klient tak pomyślał ? Bo komu chciałoby się latać po bankach i zbierać oferty na jakimś "standardowym formularzu". Sprawdźmy koszt kredytu dla przykładowej kwoty jaką podaje bank na stronie. Kredyt 31000 zł na 63 raty, odsetki za cały okres 11837,30 zł,  rata miesięczna wyniesie 679,96 zł i uwaga najlepsze - ubezpieczenie na życie w kwocie 4882,50 zł Krzyk (nie jest wliczone w ratę). Przeliczmy to na nasze standardowe 1000zł na 12 miesięcy - po roku zwrócimy o 71,26 zł więcej + ubezpieczenie (obliczone na ok. 2,171%) 21,71 zł. Razem za 1000zł pożyczki zapłacimy 92,97 zł. Podsumowując - jeśli jesteś klientem Aliora, to warto przejść się do ING po ofertę Uśmiech (patrz Pożyczka 5000 zł w ING).

.
Poprawiony: sobota, 11 sierpnia 2012 11:39
 
Bank BPH - weź bidon, wygraj rower

Osoby które podpiszą umowę kredytową do 15 lipca 2012 roku otrzymają bidon, a dodatkowo odpowiadając na pytanie mają szansę na wygranie roweru. Bank reklamuje się ostatnio, że postępuje fair wobec klientów, klient dostaje na jednej kartce najważniejsze informacje na temat kredytu oraz ma aż 21 dni na odstąpienie od umowy. Bardzo chwali się takie postępowanie, ale gdzie na stronie znaleźć tak mało istotny szczegół jak oprocentowanie kredytu gotówkowego ?! Może ktoś podeśle link. Jedyne co udało mi się znaleźć to maksymalna prowizja 5%.

.
Poprawiony: wtorek, 03 lipca 2012 07:32
 
0% prowizji - PKO BP Max pożyczka mini ratka

PKO BP logoDo 22.04.2011r. PKO BP wprowadził promocję dla "Max pożyczki z mini ratką" polegającą na niepobieraniu 5% prowizji od udzielonego kredytu. Warunkiem jest spłata w minimum 48 ratach oraz wykupienie ubezpieczenia od następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych w STU na Życie ERGO HESTIA SA I STU ERGO Hestia SA. Składka wynosi 0,45% kwoty kredytu w skali miesiąca płatna jednorazowo z góry.

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 16:38
 
mBank - Kredyt przez telefon w 15 minut

Kredyt w mBankumBank wprowadził dla swoich stałych klientów możliwość uzyskania kredytu na telefon w 15 minut bez podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Pożyczkę mogą otrzymać klienci, którzy po zalogowaniu sie na swoje konto otrzymali "Ofertę dla Ciebie" (patrz obrazek). Kwotę widoczną w panelu można dostać w każdej chwili, np. dzwoniąc w czasie zakupów.

Pożyczka w 15 minut

.
Poprawiony: sobota, 16 kwietnia 2011 11:13
 
Pożyczka 5000 zł w ING

Logo INGPrzeglądając oferty banków natrafiliśmy na pożyczkę Superlekką i Superkrótką w ING Banku Śląskim. Jest to chyba najlepsza oferta ze wszystkich opisanych poniżej jeśli chodzi o koszty i czytelność informacji przekazywanej klientowi na stronie. We wszystkich wariantach bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego. ING postanowił pokazać koszty najpopularniejszej jego zdaniem kwoty pożyczki 5000 zł na 2 różne okresy oraz w wariancie z ubezpieczeniem i bez. Najtańszą ofertą okazał się kredyt na 12 miesięcy bez ubezpieczenia - po roku musimy oddać jedynie 5300zł52gr (RRSO: 11,49%), czyli koszt pożyczenia 1000 zł na 1 rok to 60zł 10gr. Czekamy na opinie kredytobiorców, czy rzeczywiście oferta jest aż tak dobra.

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 16:34
 
Promocja w Banku Pekao

Promocja dla osób, które złożą wniosek na stronie banku (ważne - nie dotyczy placówek partnerskich banku) i polega na niepobieraniu prowizji od udzielonej pożyczki.

Koszt pożyczenia 1000 zł na 1 rok to 116 zł, a z ubezpieczeniem 152 zł (wg kalkulatora na stronie banku)

.
Poprawiony: sobota, 11 sierpnia 2012 11:22
 
Prostoliczony ? kredyt gotówkowy

Kredyt w Lukas BankuLukas Bank został przejęty przez Credit Agriole. Próbowaliśmy poszperać na nowej stronie i znaleźć ciekawą ofertę kredytu gotówkowego. Udało się znaleźć tańsze o 2% od oferty standardowej (od 6,99 % do 18,99 %) kredyty: "Kredyt na wypoczynek" i "Kredyt na remont". I to tyle - jaka prowizja, ile kosztuje ubezpieczenie nie wiadomo (RRSO dla przykładowych kwot wynosi od 36% do 40%). Z fajnego "Kredytu prostoliczonego" niewiele zostało - nie wiadomo jaki będzie miesięczny koszt - wiadomo tylko, że jest najlepszy. Próżno tam szukać kalkulatorów, za pomocą których można w przybliżeniu oszacować wielkość raty, a szkoda. Wszędzie jesteśmy zachęcani do zostawienia kontaktu lub udania się do placówki, a tam już przeszkolony pracownik nam policzy Złotousty.

.
Poprawiony: sobota, 30 czerwca 2012 14:52
 
Kredyt na klik w BZWBK24

Bank Zachodni BZ WBKBank Zachodni WBK dla swoich stałych klientów oferuje "Kredyt na klik" w 5 minut. Jego wysokość zależy od wysokości stałych wpływów na konto oraz "stażu" konta w banku. Klient może sprawdzić wysokość oferowanego kredytu w zakładce "Oferta dla Ciebie"(patrz obrazek). Szybkie rozpatrzenie wniosku możliwe jest jedynie w godzinach pracy banku, czyli w dni robocze od 8 do 16. Składając wniosek przez internet istnieje możliwość otrzymania gotówki na konto on-line. Jeśli ktoś chciałby złożyć wniosek telefonicznie - może to zrobić, ale później należy udać się do banku żeby podpisać dokumenty. Dopiero po podpisaniu umów pożyczka przelewana jest na konto.

 

Kredyt na klik w 5 minut

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 16:41